1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. מזון רפואי לכלבים

מזון רפואי לכלבים

אם הכלב שלכם צריך מזון רפואי לכלבים כדאי לקבל המלצה מווטרינר על סוג המזון והכמות המומלצת. התאמה נכונה של המזון למצב הרפואי של הכלב מבטיחה הזנה בריאה שתומכת במצב הרפואי ומעודדת את תהליכי הריפוי הטבעיים בגופו של הכלב. בבואנו לבחור מזון רפואי לכלבים נרצה לשים דגש על איכות והתאמה לגיל של הכלב ולגזע.

שימוש במזון רפואי לכלבים תורם לעלייה בתוחלת החיים של הכלב. כאשר ישנה אפשרות לתת מענה לכלבים שזקוקים לאוכל דל סוכר, אוכל דל בשומן או אוכל שמתאים לבעיות בכבד, הכלבים מצליחים להאריך שנים תוך שמירה על איכות חיים. תזונה בריאה משפרת את איכות החיים של הכלב ומסייעת לו בהתמודדות עם בעיות רפואיות. האוכל הרפואי תומך במערכות הגוף כאשר הן אינן מתפקדות כמו בעבר ומאפשר כך המשך שמירה על איכות חיים גם בגילאים מבוגרים.

מזון רפואי לכלבים עם משקל עודף

השמנה מהווה מקור לחולי בקרב בני האדם וגם בקרב חיות המחמד. ישנם מקרים רבים בהם השמנה של הכלב נגרמת עקב פעילות גופנית מועטה. גם כלבים שאוכלים מזון בריא ואיכותי הופכים שמנים כאשר הם אינם מבצעים מספיק פעילות גופנית. על מנת לסייע לכלב לרדת במשקל או למנוע עלייה נוספת במשקל ימליץ הווטרינר על מזון רפואי דל שומן. לעתים תתבקשו להאכיל את הכלב רק במזון רפואי ולעתים תתבקשו לשלב את המזון הרפואי יחד עם המזון הרגיל.

מזון רפואי היפואלרגני לכלבים

בעיות עור ובעיות עיכול של כלבים מטופלות באמצעות מזון רפואי היפואלרגני מיוחד. את המזון הזה תוכלו לרכוש על פי המלצת וטרינר בחנויות המובחרות. לרוב רק היצרנים הגדולים יידעו לספק מזון רפואי איכותי לכלבים. את המותג המתאים תבחרו לאחר עיון בתווית, שיחה עם הווטרינר והתנסות. אם הכלב מסרב לאכול את האוכל הרפואי כדאי לעדכן את הווטרינר ולבחון יחד עם אופציה להחלפת סוג האוכל.  

אתם תרגישו הרבה יותר רגועים כאשר תדעו שמוצרי מזון רפואי לכלבים נמצאים תחת פיקוח קפדני ונדרשים לעמוד בתקנים מחמירים. וטרינרים ומומחים בתחום התזונה לכלבים מעורבים בתהליכי הייצור והפיתוח של מוצרי המזון הרפואיים. 

logo בניית אתרים