1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. שימורים לחתולים

שימורים לחתולים

מזון יבש מומלץ כמזון עיקרי בעבור חתולים כאשר פחיות שימורים לחתולים משמשות תוסף תזונה ואף פינוק. קיימים היום מוצרי שימורים לחתולים שמכילים אוכל בסיסי לצד מוצרי גורמה שמהווים פינוק לכל דבר. על מנת לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה חשוב לרכוש מזון שמכיל כמות מספקת של חלבונים ממקור איכותי (חלבונים מן החי).

מתי כדאי לרכוש שימורים לחתולים?

תזונה שמבוססת רק על שימורים מומלצת במקרים בהם החתול אינו מסוגל לאכול אוכל יבש. חתולים עם בעיות שיניים מתקשים ללעוס את האוכל היבש כך שבעבורם האוכל הרך שבפחיות השימורים הוא מקור תזונה ראשי. אם החתול שלכם אוכל רק שימורים לחתולים עקב בעיות שיניים כדאי לנסות להשרות אוכל יבש במעט מים או לערבב את האוכל היבש יחד עם האוכל הלח שבשימורים. לאחר מספר דקות האוכל היבש מתרכך כך שהחתול יוכל לאכול אותו גם מבלי ללעוס.

איזה מוצר שימורים לחתולים כדאי לקנות?

ממש כפי שנבדוק את תווית הרכיבים כשאנחנו רוכשים מזון יבש, אנו נבחן אותה גם כאשר אנחנו רוכשים אוכל בשימורים. מוצרי השימורים יכללו חלבון שמקורו בבשר יחד עם פחמימות שמקורן בדגנים. בכדי לוודא שמדובר במוצר מזין ובריא עלינו לוודא שמקור החלבון איכותי ושכמות החלבון גדולה יותר בהשוואה לכמות הדגנים.

פינוקי גורמה לחתולים

מעת לעת נרצה לפנק את החתול בחטיפי גורמה. רוב החתולים ישמחו מאוד לקבל את מוצרי השימורים הקטנים והאיכותיים. שילובי הטעמים יראו לכם מוזרים אך החתול שלכם ייהנה מאוד מהמוצר. אם אתם יודעים מראש אלו טעמים החתול שלכם אוהב (ברווז/דגים/סלמון/כבד/עוף/בטטה) תוכלו לבחור את מזון השימורים בהתאם. כדאי לתת לחתול פינוק גורמה פעם אחת או פעמיים בשבוע על מנת למנוע עליה במשקל. כמות המזון המומלצת לחתול בוגר ובריא היא כ-100 גרם מזון יבש או 350 גרם מזון שימורים לח.

אחסון מזון שימורים לחתולים

פחית פתוחה של אוכל חתולים יש לאחסן בקירור. לרוב כדאי במידת האפשר להשתמש מיד בכל האוכל שבפחית. במידה והחתול אינו צורך בארוחה אחת את כל האוכל יש לאחסן את הפחית הפתוחה במקרר ולהשתמש בה בטווח של 12 עד 24 שעות. 


logo בניית אתרים