1. ראשי
  2. מידע נוסף
  3. מספרת כלבים

מספרת כלבים

תספורת לכלב חיונית לשמירה על הבריאות שלו, הקלה על תחושת החום בקיץ וניקיון הבית שלכם. כלבים עם פרווה ארוכה זקוקים לתספורת בתדירות של אחת לחודשיים. חלקם ייהנו מהביקור במספרת ולא יתנגדו כלל בעוד כלבים אחרים יפחדו ויסרבו לשתף פעולה עם צוות המספרה. אתם תוכלו להקל על הכלב ולהיות רגועים בעצמכם כאשר תבחרו מספרת כלבים טובה עם צוות מנוסה שאוהב כלבים ויודע איך להתנהג נכון עם כלבים מכל הסוגים.

איך בוחרים נכון מספרת כלבים?

נסיעות ברכב מלחיצות את רוב הכלבים כך שכדאי לבחור מספרת כלבים קרובה למקום מגוריכם. בעבור אותם כלבים שחוששים מאוד מנסיעות ומספרות ניתן להזמין שירות של מספרת כלבים ניידת. ישנם ספרי כלבים שמגיעים עד לבית הלקוח עם כל הציוד הדרוש.

על מספרת הכלבים בה בחרתם להיות נקייה ואסתטית. ממש כפי שלא תרצו אתם להסתפר במספרה מלוכלכת כך גם לא תתפשרו על מקום לא נקי בעבור חיות המחמד. הקפדה על ניקיון במספרת הכלבים היא הרבה יותר מצורך אסתטי. מספרת כלבים חייבת להיות נקייה בכדי למנוע העברת מחלות ומיני זיהומים מכלב לכלב.

כעת לאחר שמצאתם מספרת כלבים קרובה ונקייה עליכם לבחון את הרמה המקצועית של הצוות. אין חובה להחזיק ברישיון או לעבור הסמכה כלשהי בכדי לספר כלבים. האחריות לוודא שאתם מפקידים את הכלב בידיים טובות ומקצועיות חלה עליכם בלבד. חשוב לאסוף מידע על המספרה שבחרתם, לקבל המלצות, לשוחח עם הממליצים, לבחון תמונות של עבודות קודמות ולוודא שצוות המספרה יודע לספר כלבים מאותו הגזע.

אלו טיפולים נוספים ניתן לקבל במספרה?

מספרות כלבים מציעות טיפולי טיפוח נוספים כמו ניקוי אוזניים, גזיזת ציפורניים, בדיקת קרציות, מקלחת ופתיחת קשרים. כדאי לנצל את ההזדמנות ולבצע טיפולים נוספים. שמירה על היגיינה חשובה לבריאות של הכלב ולבריאות של כל בני הבית. כאשר הכלב נקי ומסופר גם הבית שלכם יהיה הרבה יותר נקי.

כמה עולה תספורת לכלב?

המחירון במספרות הכלבים נקבע בהתאם לגודל של הכלב, לאיכות הטיפול ולתוספת של טיפולים נוספים. שירות של מספרת כלבים ניידת (עד הבית) יהיה לרוב יקר יותר בהשוואה לשירות שניתן במספרה. 


logo בניית אתרים